September

2019

24/09: Ravi Kuma – E-Tur, Husby Efterskole

25/09: Ravi Kuma – E-Tur, Ranum Efterskole

26/09: Ravi Kuma – E-Tur, Himmerlands Ungdomsskole

Oktober

01/10: Ravi Kuma – E-Tur, Femmøller Efterskole

02/10: Ravi Kuma – E-Tur, Galtrup Musik- og Idrætsefterskole

03/10: Ravi Kuma – E-Tur, Østhimmerlands Ungdomsskole

05/10: Días Nórdicos – Simon Lynge (GL) og Son of Fortune (FO), Espacio Fundación Telefónica, Madrid

06/10: Días Nórdicos – Ida Wenøe (DK) og Pluto’s Baby (AX), Espacio Fundación Telefónica, Madrid

07/10: Ravi Kuma – E-Tur, Aarhus Efterskole

08/10: Ravi Kuma – E-Tur, Mellerup Efterskole

09/10: Ravi Kuma – E-Tur, Randers Statsgymnasium

09/10: Ravi Kuma – E-Tur,  Østhimmerlands Ungdomsskole

12/10 – 18/10: Pop-Pilot – Musiklejr for 13-16-årige piger, Thisted

12/10 – 18/10: Pop-Pilot – Musiklejr for 13-16-årige piger, Amager

12/10 – 18/10: Pop-Pilot – Musiklejr for 15-19-årige piger, Fredericia

22/10: Mekdes – E-Tur, Ranum Efterskole

23/10: Mekdes – E-Tur, Efterskole ved Nyborg

24/10: Mekdes – E-Tur, Skanderup Efterskole

28/10: Mekdes – E-Tur, Østhimmerlands Ungdomsskole

29/10: Mekdes – E-Tur, Klejtrup Musikefterskole

30/10: Mekdes – E-Tur, Risskov Efterskole

31/10: Mekdes – E-Tur, Faaborgegnens Efterskole

November

04/11: Mekdes – E-Tur, Salling Efterskole

05/11: Mekdes – E-Tur, Rudehøj Efterskole

06/11: Mekdes – E-Tur, Galtrup Musik- og Idrætsefterskole

14/11: AySay – E-Tur, Ranum Efterskole

18/11: AySay – E-Tur, Brøruphus Efterskole

19/11: AySay – E-Tur, Østhimmerlands Ungdomsskole

21/11: AySay – E-Tur, Hammerum Efterskole

25/11: AySay – E-Tur, Efterskolen for Scenekunst

26/11: AySay – E-Tur, Rudehøj Efterskole

27/11: AySay – E-Tur, Galtrup Musik- og Idrætsefterskole

28/11: AySay – E-Tur, Vrigsted Efterskole

December

02/12: AySay – E-Tur, Klejtrup Musikefterskole

Januar

2020

15/01: Ea Kaya – E-Tur, Efterskolen for Scenekunst

16/01: Ea Kaya – E-Tur, Skanderup Efterskole

20/01: Ea Kaya – E-Tur, Østhimmerlands Ungdomsskole

21/01: Ea Kaya – E-Tur, Rudehøj Efterskole

22/01: Ea Kaya – E-Tur, BGI-Akademiet

23/01: Ea Kaya – E-Tur, Hammerum Efterskole

28/01: Ea Kaya – E-Tur, Efterskolen Smededal

29/01: Ea Kaya – E-Tur, Galtrup Musik- og Idrætsefterskole

30/01: Ea Kaya – E-Tur, Risskov Efterskole

Februar

14/02 – 15/02: Nordklang Festival, St.Gallen, Schweiz

April

30/04 – 02/05: SPOT, Aarhus