September

2020

01/09: ELBA – E-Tur: Østhimmerlands Ungdomsskole

02/09: ELBA – E-Tur: Risskov Efterskole

03/09: ELBA – E-Tur: Faaborgegnens Efterskole

03/09: Nordic SPOT: Marlene Oak (SE) & Nana Jacobi – Konstkollektivet, Mølndal, Göteborg (SE)

03/09: Nordic SPOT: Kolonien (SE) – Torne Skovpavillon, Sindal

03/09: Nordic SPOT: Aske Jakoby – Pixelart, Østervrå

04/09: Nordic SPOT: Marlene Oak (SE) & Nana Jacobi – Pixelart, Østervrå

04/09: Nordic SPOT: Kira Skov – Kappelborg, Skagen

04/09: Nordic SPOT: Aske Jacoby – Stubhuset, Støvring

05/09: Nordic SPOT: Aske Jacoby, Nana Jacobi, Kolonien (SE) & Marlene Oak (SE), Maskinhallen, Frederikshavn

08/09: ELBA – E-Tur: Femmøller Efterskole

09/09: ELBA – E-Tur: Galtrup Musik- og Idrætsefterskole

10/09: ELBA – E-Tur: Skanderup Efterskole

15/09: ELBA – E-Tur: Blidstrup Efterskole

16/09: ELBA – E-Tur: Klejtrup Musikefterskole

17/09: Udenfor Sæsonen – Steffen Brandt, Dario Campeotto, Ginne Marker m.fl, Campus Bornholm, Rønne

18/09: Udenfor Sæsonen – Steffen Brandt, Dario Campeotto, Ginne Marker m.fl, Campus Bornholm, Rønne (lukket arr.)

18/09: Udenfor Sæsonen – Steffen Brandt, Dario Campeotto, Ginne Marker m.fl, Kyllingemoderen, Aakirkeby

19/09: Udenfor Sæsonen – Steffen Brandt, Dario Campeotto, Ginne Marker m.fl, Muzikhuset Bornholm, Rønne

23/09: Dopha  – E-Tur: Efterskolen for Scenekunst

24/09: Dopha  – E-Tur: Risskov Efterskole

28/09: Dopha  – E-Tur: Vestbirk Musik- & Sportsefterskole

29/09: Dopha  – E-Tur: Herning Friskole

30/09: Dopha  – E-Tur: Galtrup Musik- og Idrætsefterskole

Oktober

01/10: Dopha  – E-Tur: Efterskolen ved Nyborg

06/10: Dopha  – E-Tur: Østhimmerlands Ungdomsskole

07/10: Dopha  – E-Tur: Mellerup Efterskole 

08/10: Dopha  – E-Tur: Hammerum Efterskole 

10/10 – 16/10: Pop-Pilot: Ungdommens Hus, Fredericia

21/10: JJ Paulo  – E-Tur: Risskov Efterskole

22/10: JJ Paulo  – E-Tur: Ungdomscenter Knudmosen (kl.12:30)

22/10: JJ Paulo  – E-Tur:: Skanderup Efterskole (kl.19:30)

26/10: JJ Paulo  – E-Tur: Himmerlands Ungdomsskole

27/10: JJ Paulo  – E-Tur: Vrigsted Efterskole

28/10: JJ Paulo  – E-Tur: Galtrup Musik- og Idrætsefterskole

29/10: JJ Paulo  – E-Tur: Faaborgegnens Efterskole

November

04/11: JJ Paulo  – E-Tur: Rudehøj Efterskole

05/11: JJ Paulo  – E-Tur: Østhimmerlands Ungdomsskole

11/11: Rebecca Lou  – E-Tur: Eriksminde Efterskole

12/11: Rebecca Lou  – E-Tur: Husby Efterskole

17/11 Rebecca Lou – E-Tur: Femmøller Efterskole

18/11: Rebecca Lou  – E-Tur: Risskov Efterskole

19/11: Rebecca Lou – E-Tur: Østhimmerlands Ungdomsskole

24/11: Rebecca Lou – E-Tur: Rudehøj Efterskole

25/11: Rebecca Lou  – E-Tur: Galtrup Musik- og Idrætsefterskole

26/11: Rebecca Lou  – E-Tur: Efterskolen ved Nyborg

Januar

2021

13/01 Trio Svin – E-Tur: Galtrup Musik- og Idrætsefterskole

14/01 Trio Svin – E-Tur: Himmerlands Ungdomsskole

18/01: Trio Svin  – E-Tur: Vrigsted Efterskole

19/01 Trio Svin – E-Tur: Rudehøj Efterskole

20/01 Trio Svin – E-Tur: Husby Efterskole

21/01: Trio Svin  – E-Tur: Østhimmerlands Ungdomsskole

26/01: Trio Svin  – E-Tur: Efterskolen Smededal

27/01: Trio Svin  – E-Tur: Risskov Efterskole

28/01: Trio Svin  – E-Tur – Eriksminde efterskole

Februar

19/02 – 20/02: Nordklang Festival, St.Gallen, Schweiz

Maj

06/05 – 08/05: SPOT Festival 2021, Aarhus