Sekretariat

Conny Jørgensen

Leder
conny@rosa.org

Per Bloch

Projektleder
per@rosa.org

Anders Ovesen

Projekt- og produktionsleder
ovesen@rosa.org

Henrik Friis

Pressechef, musikjournalist
henrik@rosa.org

Morten Ogstrup Nielsen

Projektleder, dokumentation og dataindslamling
morten@genreorganisationerne.dk
(Ansat af JazzDanmark, ROSA, Snyk og Tempi)

Projektmedarbejdere

Cecilie Cramer

Projektleder
cecilie@rosa.org

MC Hansen

Projektleder
mchansen@rosa.org

(Foto: Morten Fog)

Jesper Borup

Projektmedarbejer
borup@rosa.org

Frivillige, praktikanter m.v.

Caroline Wich

Grafik & Design
caroline@rosa.org