Sekretariat

Conny Jørgensen

Leder
conny@rosa.org

Anders Ovesen

Projekt- og produktionsleder
ovesen@rosa.org

Henrik Friis

Pressechef, musikjournalist
henrik@rosa.org

Morten Ogstrup Nielsen

Projektleder, dokumentation og dataindslamling
morten@genreorganisationerne.dk
(Ansat af JazzDanmark, ROSA, Snyk og Tempi)

 

Resten af holdet

MC Hansen

Projektleder
mchansen@rosa.org

(Foto: Morten Fog)

Nanna Juulsgaard Poulsen

Studentermedhjælperr
nanna@rosa.org

Kristine Dybdal

Studentermedhjælper
dybdal@rosa.org

Heidi Kirkegaard Nielsen

Grafiker & projektmedarbejder
heidi@rosa.org