Sekretariat

Conny Jørgensen

Leder
conny@rosa.org

Anders Ovesen

Projekt- og produktionsleder
ovesen@rosa.org

Henrik Friis

Pressechef, musikjournalist
henrik@rosa.org

Morten Ogstrup Nielsen

Projektleder, dokumentation og dataindslamling
morten@genreorganisationerne.dk
(Ansat af JazzDanmark, ROSA, Snyk og Tempi)

 

Projektmedarbejdere

MC Hansen

Projektleder
mchansen@rosa.org

(Foto: Morten Fog)

Frivillige, praktikanter m.v.

Heidi Kirkegaard Nielsen

Grafik m.v.
heidi@rosa.org

Janne Nesting

PR & kommunikation m.v.
janne@rosa.org

Lea Strandby

PR & kommunikation m.v.
lea@rosa.org